ДБР заочно оголосило підозру у держзраді прикордоннику, який «виступав» на росТБ

ДБР заочно оголосило підозру у держзраді прикордоннику, який «виступав» на росТБ 01.03.2024 10:19 Укрінформ Працівники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру у державній зраді прикордоннику, який перейшов на бік ворога та у програмі “Вєсті“ на телеканалі “Россия-1” просував російські наративи.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань, передає Укрінформ.

Наприкінці грудня 2023 року в мережі поширилося відео сюжету пропагандистського телеканалу “Россия-1”, у якому стверджувалося, що нібито майор-зв’язківець, який має секретну інформацію, перейшов на бік РФ.

ДБР у взаємодії зі Службою безпеки України та внутрішньою безпекою прикордонників почали розслідування кримінального провадження за цим фактом.

Встановлено, що прикордонник під час щорічної відпустки виїхав з України до Німеччини начебто для відвідування дружини і дитини. З відпустки він не повернувся, натомість виїхав до Росії. Там майор дав інтерв’ю програмі “Вєсті“ на телеканалі “Россия-1”, назвавши дії із захисту України від збройної агресії Російської Федерації терористичними.

Йому повідомили про підозру у державній зраді та дезертирстві (ч. 2 ст. 111, ч. 4 ст. 408 та ч. 4 ст. 410 Кримінального кодексу України. Санкції статей передбачають покарання аж до довічного ув’язнення.

Вживаються заходи з оголошення зрадника у розшук та звернення до суду із клопотанням про здійснення спеціального досудового розслідування.

Як повідомляв Укрінформ, ДБР завершило досудове розслідування у кримінальному провадженні про державну зраду колишнього народного депутата від забороненої партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадима Рабіновича та передало обвинувальний акт до суду.

Підозра Прикордонники Пропаганда Держбюро розслідувань Держзрада

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь