День матері. «Якщо я жива, то це для чогось потрібно»

День матері. «Якщо я жива, то це для чогось потрібно» 12.05.2024 09:00 Укрінформ Як сила материнської любові допомагає долати виклики війни

У другу неділю травня в Україні відзначають День матері. До цього міжнародного свята ми підібрали шість історій про неймовірних жінок, які стали не просто матусями. Вони мають величезний вплив на суспільство, бо є активістками, волонтерками, захисницями країни або віддали Україні найдорожче – своїх синів та доньок.

ПИШАЮСЯ ВЧИНКОМ СИНА І ХОЧУ ПОТРАПИТИ НА МІСЦЕ ЙОГО ЗАГИБЕЛІ

Орися Качмарик бачила сина востаннє у січні 2022 року, коли Віталій приїхав у відпустку додому на три доби. Вже тоді в повітрі вчувалася тривога.

Остання їхня розмова телефоном відбулася ввечері 23 лютого. Хлопець був засмучений. І коли Орися його підбадьорила, сказала, що світ допоможе Україні, син відповів: «Мамо, зараз нам ніхто не допоможе, маємо відбиватися самі».

А вже наступного дня 24-річний морпіх Віталій Скакун підірвав Генічеський міст на Херсонщині, щоби не пропустити колону ворога.

Про те, що почалася війна, жінка дізналася о 5 ранку 24 лютого. Почала дзвонити сину, написала повідомлення, але він не відповідав.

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь