Держоператор тилу закупив зимові берці для ЗСУ за безпрецедентно низькою ціною

Держоператор тилу закупив зимові берці для ЗСУ за безпрецедентно низькою ціною 10.05.2024 16:19 Укрінформ Державний оператор тилу закупив військові зимові берці “талан” товариства “Таланлегпром” на 5% дешевше, ніж під час всіх попередніх закупівель даного товару для Збройних сил України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Державний оператор тилу.

Зазначається, що економії вдалося досягти завдяки розширенню конкуренції та дотриманню принципу рівних умов доступу учасників до закупівлі.

Тепер берці коштуватимуть не 2 700 грн (74 дол.), а 2 564 грн (65 дол.) за пару. Економія у гривнях становила 5%, у доларах – 15%.

Як зазначили в ДОТ, загальна економія на цій закупівлі становила понад 46 млн грн.

За словами директорки з управління закупівлями ДОТ Вікторії Виноградової, “ми встановили очікувану вартість на зимові берці відповідно до ринкової ціни. Раніше талани для Збройних сил обходилися державі дорожче, ніж те саме взуття, наприклад, для нацгвардійців”.

“Завдяки конкурентним торгам ми виправили такий дисбаланс. Усі гроші, які ми зекономили, у майбутньому будуть перерозподілені на додаткові потреби з речового забезпечення військових”, – прокоментувала Виноградова.

Як повідомляв Укрінформ, Держоператор тилу закупить для ЗСУ амуніцію на зекономлені 2,2 мільярда грн.

Фото: armyinform.com.ua

ЗСУ Взуття Державний оператор тилу

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь