Для 17-річних українців за кордоном відтермінують взяття на облік – Верещук

Для 17-річних українців за кордоном відтермінують взяття на облік – Верещук 05.06.2024 12:52 Укрінформ В уряді розробляють проєкт постанови щодо відтвермінування взяття на облік в Україні в допризовників і призовників, які наразі перебувають за кордоном.

Як передає Укрінформ, про це віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук повідомила у Телеграмі.

"Щодо 17-річних українців, які наразі перебувають за кордоном: Міноборони каже, що вони мають приїхати в Україну та стати на військовий облік. Юридично в Міноборони мають рацію, бо так виписані чинні правила", – зазначила вона.

Як підкреслила Верещук, уряд добре розуміє, що "змушувати студентів немобілізаційного віку їхати в Україну, щоб пройти відповідні процедури, – це лише збільшить навантаження на ВЛК і нічого не допоможе в мобілізації".

Тому, повідомила віцепрем’єр, уже розроблений проєкт постанови, зараз він проходить погодження та найближчим часом буде прийнятий.

"Допризовникам і призовникам, які зараз за кордоном, буде надано відтермінування щодо взяття на облік – або до повернення в Україну, або до кінця воєнного стану", – підкреслила Верещук.

Як повідомлялось, раніше речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін заявив, що українцям за кордоном, яким виповнилося 17 років, потрібно повернутися в Україну та стати на військовий облік у територіальних центрах комплектування та соціального захисту.

Кабмін Верещук Військовий облік

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь