До рекрутингових центрів вже звернулися понад 6600 людей – Міноборони

До рекрутингових центрів вже звернулися понад 6600 людей – Міноборони 04.06.2024 18:16 Укрінформ В Україні наразі вже функціонує 22 рекрутингові центри, до яких уже звернулося понад 6600 осіб.

Про це під час презентації у Києві проєкту «Техно рекрутинг», який стосується спеціалізованої технічної дорекрутингової підготовки громадян, заявив уповноважений представник Міноборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець, передає кореспондент Укрінформу.

«У нас уже створена мережа з 22 (рекрутингових – ред.) центрів по всій країні, і вона зараз активно розвивається та розростається», – зазначив Бежевець.

За його словами, ця мережа вже показує гарні результати.

«На сьогодні вже понад 6600 людей звернулося (до цих центрів – ред.), для порядка 1,5 тисячі підбираються вакансії, (вони – ред.) сконтактовані з військовими частинами, навчальними центрами. І приблизно 150 осіб уже є військовослужбовцями», – поінформував представник Міноборони.

Як повідомлялося, у травні керівниця воєнного департаменту Lobby X Ольга Бандрівська заявила, що проєкт із рекрутингу до ЗСУ за пів року наростив обсяг вакансій у десятки разів і зараз налічує понад 3300 актуальних вакансій до всіх родів військ, серед популярних останнім часом – вакансії розвідника і оператора дронів.

У кінці травня Укрінформ повідомив про відкриття 22-го Центру рекрутингу української армії.

Фото: Наталія Калмикова / Фейсбук

Міноборони Війна Війна з Росією Рекрутинг

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь