Допомогу переселенцям за лютий повністю виплатили – Мінреінтеграції

Допомогу переселенцям за лютий повністю виплатили – Мінреінтеграції 04.03.2024 19:01 Укрінформ На виплати внутрішньо переміщеним особам щомісячної державної допомоги на проживання в лютому були спрямовані понад 5,8 млрд гривень, на сьогодні всі ці кошти виплачені.

Як передає Укрінформ, про це Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій повідомило у Фейсбуці.

Ідеться про щомісячну держдопомогу, розмір якої становить три тисячі гривень для людей з інвалідністю та дітей, дві тисячі гривень – для всіх інших категорій внутрішньо переміщених осіб.

«Державна допомога на проживання внутрішнім переселенцям за лютий повністю виплачена. Загалом минулого місяця допомогу на проживання отримали приблизно 2,5 мільйони внутрішньо переміщених осіб на суму понад 5,8 мільярда гривень», – зазначили у відомстві.

Від початку поточного року, за даними Мінреінтеграції, уже профінансовані виплати переселенцям на загальну суму 11,7 млрд гривень.

Як повідомляв Укрінформ, у лютому виплати на проживання отримали всі внутрішньо переміщені особи, яким раніше була призначена допомога. Із 1 березня виплати отримуватимуть лиш найбільш вразливі категорії переселенців.

Переселенці Гроші допомога Мінреінтеграції

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь