Двоє українців перетнули США на велосипедах, аби зібрати гроші для ЗСУ

Двоє українців перетнули США на велосипедах, аби зібрати гроші для ЗСУ 09.07.2024 06:19 Укрінформ Українці Ганна Бубнова та Олександр Королюк здійснили тримісячну мандрівку на велосипедах через Сполучені Штати, щоб зібрати кошти для української армії та дитячої лікарні в Харкові.

Як повідомили Укрінформу в постпредстві України при ООН, велосипедисти подолали понад 6 тис. км – від Лос-Анджелеса до Нью-Йорка, перетнувши близько двох десятків штатів.

У понеділок постпред України при ООН Сергій Кислиця та дипломати кількох країн, які підтримали цю ініціативу, зустрілися з Ганною Бубновою у штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку.

Мета цієї ініціативи – не лише збір коштів для військових та лікарні, а й привернення уваги світової спільноти до наслідків російської війни проти України, пояснили в постпредстві.

Захід підтримали глави делегацій Австрії, Литви, Ліхтенштейну, Мальти, Польщі, Румунії, Угорщини, Чехії, ЄС та Ватикану.

Раніше посол України у США Оксана Маркарова повідомляла, що Бубнова та Королюк їдуть з Каліфорнії до Нью-Йорка на велосипедах харківського виробництва, «щоб розповісти американцям про нашу боротьбу й зібрати 2 млн грн для 35-ї бригади ЗСУ!». Наприкінці червня вона вітала велосипедистів в Українському домі у Вашингтоні.

Фото надано постпредством України при ООН

США Велосипед ЗСУ Лікарня Гроші Благодійність

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь