Ексрадника Путіна та депутата Держдуми заочно судитимуть через заклики до війни проти України

Ексрадника Путіна та депутата Держдуми заочно судитимуть через заклики до війни проти України 07.06.2024 04:51 Укрінформ Заочно судитимуть колишнього радника російського правителя Володимира Путіна та депутата Держдуми за пособництво у веденні агресивної війни проти України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Прокурори Офісу генпрокурора скерували до суду обвинувальний акт стосовно двох російських посадовців. Колишньому раднику президента РФ інкримінували посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, пропаганду війни, пособництво у веденні агресивної війни, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 110, ч. 2 ст. 28 ст. 436, ч. 3 ст. 27 та ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 437 Кримінального кодексу України).

Депутату Держдуми РФ, першому заступнику голови одного з її комітетів – пособництво у веденні агресивної війни, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 5 ст. 27 та ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 437 КК України).

Розслідуванням встановлено, що посадовці держави-агресора у 2014 році організували захоплення Верховної Ради Автономної Республіки Крим і проведення сепаратистських референдумів на території півострова та Луганської області. Також забезпечили підготовку масових заворушень на Луганщині й Одещині.

Крім того, ексрадник президента РФ під час проведення круглого столу в міжнародному мультимедійному пресцентрі “МИА “Россия сегодня” публічно закликав до залучення Збройних сил Росії проти України для нібито захисту російськомовного населення та забезпечення прийняття органами місцевого самоврядування рішень про вихід окремих областей зі складу України.

Як повідомляв Укрінформ, Служба безпеки України заочно повідомила про підозру помічнику російського правителя Володимира Путіна Володимиру Мединському та ректору інституту міжнародних відносин міністерства закордонних справ РФ Анатолію Торкунову за фальсифікацію історії України.

Пропаганда Росія Війна Заочне правосуддя

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь