Фінляндія допоможе Україні із психосоціальною підтримкою поранених бійців

Фінляндія допоможе Україні із психосоціальною підтримкою поранених бійців 05.06.2024 19:16 Укрінформ Міністри внутрішніх справ України та Фінляндії Ігор Клименко і Марі Рантанен домовилися про співпрацю в напрямах психосоціальної підтримки та розвитку адаптивного спорту для поранених бійців.

Про це Клименко повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ.

Міністр подякував за співлідерство Фінляндії в реалізації української Формули миру, плідну співпрацю в межах механізму цивільного захисту.

Також висловив вдячність за посилення спроможностей Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Як нагадав він, зокрема, рятувальники отримали спецтранспорт і броньовані контейнери-укриття, у яких проживають під час довготермінової ліквідації надзвичайний ситуацій у небезпечних районах. 

За словами Клименка, актуальними залишаються також питання у сферах протидії організованої злочинності, безпеки кордонів і міграційної політики. 

«Важливо, коли партнери швидко реагують на запити та своєчасно надають допомогу. Саме таким другом для нас є Фінляндія», – зазначив глава МВС. 

Він висловив сподівання на продовження ефективної співпраці. 

Як повідомляв Укрінформ, Клименко обговорив із колегами з країн Європи досвід України у сфері цивільного захисту в умовах війни та питання безпеки співробітників, які ліквідують наслідки атак армії РФ.

Фото: Телеграм Ігор Клименко

Фінляндія Клименко Поранені Військові Психологічна допомога

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь