Фізичним і моральним тортурам піддаються 90% військовополонених – генпрокурор

Фізичним і моральним тортурам піддаються 90% військовополонених – генпрокурор 08.06.2024 18:00 Укрінформ Фізичним і моральним тортурам піддаються 90% військовополонених, про що свідчить скринінг тих, хто повернувся з російського полону.

Як передає Укрінформ, про це розповів генпрокурор Андрій Костін під час воркшопу для журналістів з міжнародного права і збройних конфліктів.

«Перший так званий скринінг – неофіційна розмова з військовополоненими, які зараз повертаються, показує, що до 90% наших людей страждають від різних видів катувань, нелюдського поводження, фізичного у тому числі, сексуального і ментального насильства», – сказав він.

Генпрокурор наголосив, що система, яку створила Росія, – це система, побудована на катуваннях і нелюдському поводженні на території Росії і тимчасово окупованих територіях України.

Як повідомляв Укрінформ, прокуратура розслідує 27 кримінальних проваджень за фактами вбивств 61 українського військовополоненого, у цих провадженнях повідомлення про підозру отримали 4 військовослужбовці РФ.

Воєнні злочини Офіс генпрокурора Андрій Костін Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь