Фотовиставка «Не мовчи. Полон вбиває» відкрилася у київській картинній галереї

Фотовиставка «Не мовчи. Полон вбиває» відкрилася у київській картинній галереї 03.07.2024 19:25 Укрінформ У Національному музеї «Київська картинна галерея» відкрилася фотовиставка «Не мовчи. Полон вбиває», присвячена жінкам, які борються за життя своїх полонених чоловіків, наречених, синів, батьків, друзів і подруг.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

«Ця виставка створена, щоб підтримати жінок, які щодня ведуть боротьбу на різних фронтах: воюють, волонтерять, допомагають пораненим бійцям. Але головне – це підтримка тих, хто долає біль та відчай від невідомості про долю своїх близьких, що потрапили в полон, та продовжує боротися за їхнє життя», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, фотографія в цьому проєкті виступає як засіб відображення емоцій, які жінки не наважуються висловити: біль, відчай, тривогу та страх. Проєкт покликаний показати неймовірну волю та силу цих жінок і привернути увагу до їхньої боротьби.

Ініціаторкою та фотографкою проєкту виступила Мар’яна Боднар. Виставка створена за підтримки Асоціації родин захисників «Азовсталі».

Відвідати виставку «Не мовчи. Полон вбиває» можна до 14 липня за адресою: Київ, вулиця Терещенківська, 9.

Як повідомляв Укрінформ, 25 червня в Україну з російського полону повернулися 90 захисників, серед них – 52 оборонці «Азовсталі».

Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими

Фотовиставка Київ Полонені Жінки

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь