Голову представництва НАТО відзначили «Хрестом пошани» за допомогу у відсічі російської агресії

Голову представництва НАТО відзначили «Хрестом пошани» за допомогу у відсічі російської агресії Фото 08.06.2024 12:16 Укрінформ Заступник міністра оборони України Станіслав Гайдер нагородив голову представництва НАТО в Україні Карен МакТір «Хрестом пошани» за допомогу у відсічі збройної агресії Росії.

Про це повідомляє Міністерство оборони України, передає Укрінформ.

МакТір нагороджена медаллю «за значний внесок у розвиток співробітництва НАТО з Україною, зусилля у забезпеченні відсічі агресії Росії проти України, а також за сприяння нарощуванню оборонних спроможностей Збройних сил України», йдеться в повідомленні.

«Ви обійняли цю посаду у найважчий час. Коли Росія намагалась залякати НАТО, висувала ультиматуми і погрози, вимагала від Альянсу повернутись на кордони 1999 року та вже брязкала зброєю біля наших кордонів», — заявив Гайдер.

Заступник міністра висловив вдячність МакТір і всій команді, а також підкреслив її внесок у створення Ради Україна-НАТО, перетворення комплексного пакету допомоги Альянсу на багаторічну програму та схвалення адаптованої Річної національної програми співробітництва.

Як повідомляв Укрінформ, НАТО розширить співпрацю в оборонних технологіях та обмін розвідданими з Україною.

Фото: МОУ

Нагорода НАТО Агресія РФ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь