«Хуавей Україна» продовжить співпрацю з Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій

«Хуавей Україна» продовжить співпрацю з Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій Фото 27.06.2024 18:22 Укрінформ Днями«Хуавей Україна» та Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ) підписали Договір про подовження співпраці у сфері науково-освітньої діяльності.

Про це Укрінформу повідомили у пресслужбі «Хуавей Україна».

Там зазначили, що, у рамках партнерства, проводитимуться наукові дослідження, розроблятимуться нові навчальні програми тощо. Зокрема, студентів ознайомлюватимуть з сучасними тенденціями у галузі, також«Хуавей Україна» надасть устаткування для проведення наукових робіт і захисту дисертацій. Університет, як багаторічний партнер компанії, і надалі отримуватиме доступ до інформаційних систем і технологій Huawei для реалізації проєктів та програм.

За словами генеральногодиректора «Хуавей Україна» Тоні Цао, співпраця з  Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій  є пріоритетною для компанії.

«Ми співпрацюємо з багатьма університетами, але ДУІКТ особливо важливий для нас, бо саме тут готують спеціалістів з телекомунікацій. Сьогодні багато випускників закладу є співробітниками нашої компанії або працюють у наших партнерів та клієнтів. І ми раді й надалі підтримувати розвиток талановитих спеціалістів, надаючи сучасне телекомунікаційне обладнання та пропонуючи стажування для студентів та підвищення кваліфікації для викладачів. Уже скоро ми оголосимо про чергові конкурси, які визначать найбільш успішних кандидатів для нашої наступної програми стажування. Дякуємо за ваш внесок у розвиток науки, освіти та галузі ІКТ в цілому», —наголосив Тоні Цао.

Своєю чергою в. о. ректора Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій  Володимир Шульга підкреслив, що подальша співпраця дасть змогу реалізувати багато нових проєктів.

«У наших найближчих планах уже є чимало амбітних проєктів та ініціатив, які плануємо реалізувати разом з «Хуавей Україна». І ми раді, що у нових починаннях нас і надалі підтримуватиме багаторічний партнер  і надійний друг . Це дасть поштовх для спільного розвитку»,—сказав Шульга.

У також пресслужбі поінформували, що ДУІКТ та «Хуавей Україна» започаткували співпрацю у 2020 році. ДУІКТ став першим університетом України, який приєднався до ІКТ-Академії Huawei. Ця платформа передбачає всебічну підтримку та розвиток навчальних процесів у вищих навчальних закладах.

За чотири роки партнерства «Хуавей Україна» реалізувала низку освітніх програм, які допомагали студентам отримувати професійні знання та практичні навички роботи із сучасними телеком-технологіями. Найуспішніші студенти запрошувалися до компанії на стажування і для участі в профільних тренінгах, а також відвідували китайський офіс Huawei у межах міжнародних конкурсів. Також протягом останніх років «Хуавей Україна» спільно з партнерами забезпечувала університет точками доступу Wi-Fi в укриттях і передавала серверне обладнання, комутатори, маршрутизатори і хмарні контролери для проведення лабораторних робіт та досліджень.

Фото: Хуавей

Новини партнерів

Huawei Технології Україна

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь