Як ставлять на військовий облік призовників і кому з них надсилають повістки – роз’яснення ЗСУ

Як ставлять на військовий облік призовників і кому з них надсилають повістки – роз’яснення ЗСУ 28.05.2024 17:33 Укрінформ Командування Сухопутних військ надало роз’яснення щодо взяття громадян України на військовий облік призовників.

Зокрема, громадяни України чоловічої статі, яким у рік взяття на військовий облік виповнюється 17 років, повинні звернутись до ТЦК та СП. Ця процедура не має відношення до мобілізаційних заходів. Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомляє пресслужба командування Сухопутних військ ЗСУ.

«Відповідно до статті 14 Закону “Про військовий обов’язок і військову службу” щороку протягом січня – березня беруться на облік громадяни України чоловічої статі, яким у рік взяття на військовий облік виповнюється 17 років. Взяття громадян України на військовий облік призовників здійснюється у районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, для взяття на військовий облік призовників громадяни України зобов’язані особисто прибути до відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки у строк, визначений у повістці, та подати необхідні документи, перелік яких установлюється Міністерством оборони України. Юнаки, які з певних причин не стали на військовий облік, оповіщаються за місцем реєстрації за допомогою повісток, для прибуття в ТЦК та постановки на військовий облік.

В пресслужбі наголосили, що постановка на військовий облік не має відношення до мобілізаційних заходів, які тривають в країні.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський 2 квітня підписав закон щодо зменшення граничного віку перебування призовників на військовому обліку з 27 до 25 років.

Міноборони Призов ЗСУ Повістка

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь