Журналіст Сергій Цигіпа з російського полону написав листа Борису Джонсону

Журналіст Сергій Цигіпа з російського полону написав листа Борису Джонсону Скрін 21.06.2024 06:39 Укрінформ Викрадений росіянами журналіст Сергій Цигіпа у листі колишньому британському премʼєр-міністру Борису Джонсону висловив сподівання на зустріч після свого звільнення з полону.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Національна спілка журналістів України у Телеграмі з посиланням на публікацію видання «Новая газета Европа».

«Полонений журналіст Сергій Цигіпа написав листа колишньому британському премʼєр-міністру Борису Джонсону, де висловив сподівання на зустріч із ним після свого звільнення», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що цей лист, як і вірші медійника, передала дружині журналіста – Олені Цигіпі – особа, котра перебувала у в'язниці із Сергієм та вийшла на волю. Знайомі Олени з Британії роздрукували текст і відправили на телебачення, де зараз працює Джонсон.

Як інформує НСЖУ, Сергій Цигіпа перебуває в колонії в місті Скопіно Рязанської області. Сім'я вже змогла передати йому ліки та поповнити рахунок у тюремному магазині.

Як повідомляв Укрінформ, дружина журналіста, письменника та активіста Сергія Цигіпи, якого окупанти утримують у полоні, просить українців писати йому листи до в’язниці.

Росіяни викрали керівника ГО «Каховський плацдарм» Цигіпу в березні 2022 року на Херсонщині. Згодом «Верховний суд Криму» засудив його до 13 років колонії суворого режиму.

Фото: Суспільне

Джонсон Політв'язні Кремля Спілка журналістів Полонені

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь