Канада вже прийняла майже 250 тисяч українських біженців

Канада вже прийняла майже 250 тисяч українських біженців 08.03.2024 05:24 Укрінформ Від початку повномасштабного російського вторгнення до Канади вже прибули понад 248 тис. українських біженців.

Як передає Укрінформ, про це свідчать дані Прикордонного агентства Канади.

Зазначається, що за програмою “Канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки” (CUAET), створеною у березні позаминулого року, до Канади прибули 248 726 українців. Ця програма дає право українцям, які тікають від війни, на термінове отримання трирічного дозволу на роботу й проживання в Канаді, фінансову допомогу та тимчасове безкоштовне поселення.

Загалом уряд Канади отримав майже 1,2 млн заявок на цю візу, з яких уже затвердив більше 960 тис. Прийом нових заявок на цю програму вже закрито, власники такої візи мають до кінця березня приїхати до Канади, аби скористатися нею.

Як повідомлялося, хоча Канада влітку минулого року оголосила про відмову від продовження цієї тимчасової програми, уряд згодом затвердив нову міграційну програму, яка дає змогу певним категоріям українських біженців залишитися у Канаді на постійній основі.

Канада Україна Війна Біженці

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь