Карандєєв наголосив на потребі збільшення кількості журналістів у регіонах

Карандєєв наголосив на потребі збільшення кількості журналістів у регіонах 04.07.2024 12:13 Укрінформ В.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв на Донеччині наголосив на потребі збільшення кількості журналістів в регіонах, аби краще висвітлювати місцеве життя.

Як передає Укрінформ, про це він сказав у Краматорську на зустрічі представників МКІП та Донецької облдержадміністрації, де обговорювали стан медійної сфери Донеччини, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу міністерства.

Карандєєв підкреслив, що для України важливо створювати якісний контент, аби люди самі ним цікавились, тому необхідно збільшувати кількість журналістів у регіонах, аби краще висвітлювати їх життя. Він зазначив: «Регіональні канали зараз більш важливі. Головне нині – мати бажання створювати якісний продукт та розмовляти з людьми про усвідомлене рішення перейти на український продукт, про пропагандистську складову».

За його словами, найбільшим викликом для прифронтових територій (Донеччини та Луганщини – ред.) наразі є потужні передавачі, які встановлені на телевежі на окупованій з 2014 року території у Петровському районі міста Донецьк. Через це відбувається ретрансляція як на тимчасово окуповану, так і на вільну територію Донецької області понад 20 аналогових телеканалів та 24 радіопрограм російського виробництва (сигнал можна «зловити» навіть у Костянтинівці).

Під загрозою впливу цього сигналу населені пункти Покровської, Добропільської, Костянтинівської, Мирноградської, Курахівської, Селидівської, Гродівської та Новогродівської громад.

Також через наближеність до тимчасово окупованої території Луганської області сигнал російських мовників приймається у прифронтових населених пунктах Сіверської та Званівської громад.

Крім того, одним із найвпливовіших інструментів російської пропаганди сьогодні є мережа підконтрольних окупантам Телеграм-каналів.

Тому стан медійної сфери Донеччини потребує особливої уваги, наголошувалось на зустрічі представниками Міністерства культури та інформаційної політики України.

Як повідомлялося, Донеччина наразі перебуває під постійними обстрілами російських військ, вона має найбільшу протяжність лінії фронту – близько 300 км.

На території області, яка контролюється українською владою, на початок червня 2024 року залишалося близько 472 тис. мешканців.

Фото: МКІП

Донеччина Донецьк Журналіст МКІП Ростислав Карандєєв

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь