Клименко розповів, що його син мобілізувався до армії

Клименко розповів, що його син мобілізувався до армії 21.06.2024 12:01 Укрінформ Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко поінформував, що його єдиний 27- річний син мобілізувався до війська.

Про це він сказав у інтерв’ю Радіо Свобода, передає Укрінформ.

«Мій син, коли йому виповнилось 27 років у лютому, одразу мобілізувався. Самостійно, без повістки він пішов у ТЦК. Це було до схвалення закону (про мобілізацію – ред.). Ми ще не знали, які будуть зміни в правилах медичного відбору. Він готувався до цього, чесно кажучи, йому важко було з цього вільного життя більш-менш переходити в це життя, в яке він зараз попав», – зазначив Клименко.

Раніше, влітку минулого року, міністр внутрішніх справ заявив, що його єдиний син перебуває в Києві, працює інженером, однак не може служити в армії через слабкий зір – мінус 9.

Але, за словами глави МВС, упродовж останнього року в нього з сином були «достатньо тривалі розмови» на тему того, що відбувається в країні. Він зазначив, що спочатку вони з сином розмовляли про те, що відбувається в країні і що їм усім, можливо, коли потрібно буде, треба йти до війська.

«І він рішення прийняв самостійно. Я йому сказав, що «це буде тільки твоє самостійне рішення». Він попав у колектив тих людей, які мали досвід бойових дій, частина тих людей. І його почали хлопці за собою «тягнути» в навчанні, і адаптація в нього пройшла. Я надіюся, що вона пройшла», – сказав Клименко.

Як повідомлялося, 29 вересня 2023 року тодішній очільник РНБО Олексій Данілов поінформував, що два його сини служать у ЗСУ.

Фото архівне

Діти Клименко ЗСУ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь