Консультативна місія ЄС передала ІТ-обладнання підрозділам обласних прокуратур

Консультативна місія ЄС передала ІТ-обладнання підрозділам обласних прокуратур Фото 20.06.2024 17:51 Укрінформ Консультативна місія Європейського Союзу в Україні (КМЄС) передала ІТ-обладнання для регіональних підрозділів з розслідування воєнних злочинів у Харківській, Луганській та Донецькій обласних прокуратурах та Міжвідомчої робочої групи експертів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

За словами генпрокурора Андрія Костіна, підтримка Європейського Союзу є життєво важливою для протистояння агресору.

Він подякував за допомогу, яка посилює спроможність прокуратури документувати та розслідувати воєнні злочини РФ.

Костін зауважив, що за понад 2 роки повномасштабного вторгнення Росії, українські прокурори та слідчі досягли значного прогресу у зборі та аналізі доказів міжнародних злочинів країни-агресора. Це стало можливим завдяки доступу до сучасних інструментів та технологій.

Генпрокурор подякував заступниці голови місії Морі О'Салліван, керівнику відділу із розслідування міжнародних злочинів Ендрю Карні, керівнику відділу з процесуального керівництва у справах про воєнні злочини Аонгусу Келлі та всій команді КМЄС в Україні за їхню непохитну відданість та рішучість у підтримці України на шляху до відновлення справедливості.

Як повідомляв Укрінформ, Офіс генпрокурора і The Reckoning Project співпрацюватимуть у зборі доказів воєнних злочинів РФ.

Фото: ОГП

Євросоюз Прокуратура обладнання

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь