Костін в Галіфаксі обговорив механізм повернення незаконно депортованих до РФ дітей

Костін в Галіфаксі обговорив механізм повернення незаконно депортованих до РФ дітей 20.11.2023 00:38 Укрінформ Генеральний прокурор Андрій Костін обговорив з депутаткою Британського парламенту Алісією Кернс потенційні шляхи створення міжнародного механізму для припинення депортацій та повернення українських дітей додому.

Про це повідомила пресслужба Офісу генпрокурора у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Генеральний прокурор Андрій Костін на Міжнародному безпековому форумі в Галіфаксі провів зустріч з членом Британського парламенту Алісією Кернс», – йдеться у повідомленні.

Костін подякував за її зусилля із протидії масовій незаконній депортації Росією українських дітей.

«Масштаби цієї злочинної політики вимагають скоординованої відповіді світової спільноти», – наголосив він.

Зазначається, що під час зустрічі посадовці говорили про потенційні шляхи створення міжнародного механізму для припинення депортацій, повернення дітей додому та притягнення винних до відповідальності.

Окрім того, було розглянуто питання сприяння звільненню українських цивільних, незаконно утримуваних агресором.

«Ми повинні діяти рішуче – заради кожної дитини та дорослого, розлучених зі своїми близькими та позбавлених права жити на рідній землі», – наголосив генпрокурор.

Як повідомлялося, раніше Генпрокурор Костін та спеціальна представниця США з питань відновлення економіки України Пенні Пріцкер  Депортація Діти Генпрокурор США Війна Андрій Костін Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь