Лише половина пасажирських вагонів кондиціонована, швидко збільшити цей показник неможливо

Лише половина пасажирських вагонів кондиціонована, швидко збільшити цей показник неможливо 08.07.2024 01:17 Укрінформ З усіх наявних 2 тисяч пасажирських вагонів кондиціонерами на сьогодні обладнані 1,1 тис. вагонів.

Про це сказав в ефірі телемарафону «Єдині новини» член правління та голова пасажирського напряму АТ “Укрзалізниця” Олександр Перцовський, передає Укрінформ,

“Із 2000 вагонів, які зараз задіяні у пасажирських перевезеннях, 1100 обладнані кондиціюванням. Причому в цих вагонах є різні системи кондиціонування – старші й новіші, в додатку Укрзалізниці ми відзначаємо сніжинкою саме ті, які надійно будуть працювати, щоби пасажири могли орієнтуватися”, – зазначив Перцовський.

За його словами, на жаль, швидко збільшити цей показник не можна. Адже встановлення систем кондиціонування означає повну модернізацію вагонів, які доведеться відволікати з маршрутів у пік сезону, коли дефіцит пасажирських вагонів найбільший, зауважив він.

“У нас зараз у процесі виробництва знаходиться 66 нових вагонів. Раніше у 2021 році були замовлені та виготовлені попри війну 100 нових вагонів. От вони всі обладнані кондиціонерами. А нам загалом потрібно ще 1000 таких вагонів”, – уточнив Перцовський.

Як повідомляв Укрінформ, Укрзалізниця перевезла у червні 2,5 млн пасажирів, що на 18% більше, ніж тогорічного червня. У неділю, 30 червня, кількість перевезених пасажирів була рекордною з початку повномасштабного вторгнення – 100 тис. за добу.

Фото ілюстративне / Укрзалізниця

Укрзалізниця Кондиціонер Перевезення Вагони Єдині новини

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь