Людину треба мотивувати, тоді вона буде ефективною на полі бою – Сенцов

Людину треба мотивувати, тоді вона буде ефективною на полі бою – Сенцов Ексклюзив 06.07.2024 17:14 Укрінформ Людину треба мотивувати, тоді такий боєць буде ефективним на полі бою.

Таку думку в інтерв’ю Укрінформу висловив український режисер, боєць ЗСУ Олег Сенцов.

«Рекрутинг повинен бути прямий. Тобто бригада дає свою рекламу, запрошує до себе людей на такі-то посади, людина проходить співбесіду, з нею підписується контракт, її забирають у свій навчальний центр, маленький… Кожен сам собі тренує бійців, бачить, з ким буде воювати, бачить свого командира. Він уже в цій родині», – каже Сенцов.

Ефективність і безпечність великих навчальних центрів він вважає не такою високою, як саме маленьких, «розпорошених» по країні.

Лейтенант ЗСУ переконаний, що людину не можна примусити воювати, якщо вона цього не хоче. Людину треба мотивувати, тоді такий боєць буде ефективним на полі бою.

«Мотивація людини – це дуже важливо. На війні це дуже важливо. Толку від немотивованого бійця дуже мало. Мотивований боєць вартує п’ятьох на всіх ланках, особливо в піхоті», – підкреслив Сенцов.

До інструментів мотивації він відносить і запровадження прозорих, чітких правил гри для всіх: щоб люди бачили, що йдуть воювати на два-три роки, тому що воюють усі.

Сенцов також вважає за правильне давати людям можливість обирати, де вони хочуть служити, в тому числі підрозділи, тому що це дає можливість максимально використовувати людей.

Піхотинець Сенцов також розповів про власну мотивацію. Однією з причин, чому він пішов у ЗСУ, стало бажання помститися, однак він за понад два роки перебування на передовій не вбив жодного росіянина впритул, спеціально.

Олег Сенцов – колишній політв'язень: п'ять років провів у російській колонії, проводив багатомісячне голодування, був обміняний у 2019 році.

Сенцов ЗСУ Рекрутинг Ексклюзив

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь