Лубінець і голова Моніторингової місії ООН обговорили порушення прав українців на ТОТ

Лубінець і голова Моніторингової місії ООН обговорили порушення прав українців на ТОТ Фото 27.02.2024 20:13 Укрінформ Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець під час зустрічі із головою Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Даніель Белль обговорив порушення прав українських громадян на тимчасово окупованих територіях.

Як передає Укрінформ, про це Лубінець повідомив у Телеграмі.

Співрозмовники окремо зупинилися на питаннях цивільних заручників та військовополонених.

Лубінець порушив питання звітів Моніторингової місії. У них йдеться про воєнні злочини, які чинить російська армія стосовно цивільних осіб, та описуються окремо зафіксовані випадки, де РФ порушує права людини.

"Закликав, щоб ці звіти з урахуванням чітких перевірених фактів були заслухані на різних майданчиках ООН для відповідних реагувань з боку країн-членів ООН стосовно РФ", – наголосив Лубінець.

Як повідомляв Укрінформ, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у відеозверненні до Ради ООН з прав людини закликав докласти всіх зусиль задля притягнення Росії до відповідальності за її злочини проти України і закликав країни приєднатися до Формули миру.

Фото: Омбудсмен України

Окупація Омбудсмен ООН Дмитро Лубінець

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь