Лубінець за 1,5 року отримав понад 1800 звернень про цивільних полонених і зниклих безвісти

Лубінець за 1,5 року отримав понад 1800 звернень про цивільних полонених і зниклих безвісти 29.02.2024 13:09 Укрінформ До секретаріату уповноваженого Верховної Ради з прав людини Дмитра Лубінця з 1 вересня 2022 по 16 лютого 2024 року надійшло 1808 звернень, які стосувалися цивільних, позбавлених волі внаслідок збройної агресії проти України, а також зниклих безвісти за особливих обставин.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у відповіді офісу омбудсмена на запит видання ZMINA.

Над питаннями забезпечення прав цивільних осіб, позбавлених особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, а також осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, працює Департамент моніторингу додержання прав у секторі оборони та прав ветеранів і військовослужбовців, полонених та членів їхніх родин.

Департамент у структурі секретаріату уповноваженого був утворений 1 вересня 2022 року. За період його функціонування надійшло 1808 звернень в інтересах зазначених категорій осіб.

Як повідомляв Укрінформ, Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими офіційно буде займатися цивільними особами, яких позбавили особистої свободи внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Війна Полонені Війна з Росією Дмитро Лубінець

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь