Міноборони: Мобілізувати можна 1,1 мільйона з тих, хто вже оновив дані

Міноборони: Мобілізувати можна 1,1 мільйона з тих, хто вже оновив дані 25.06.2024 13:33 Укрінформ Серед тих громадян, хто оновив свої дані від 18 травня, один мільйон і сто тисяч військовозобов’язаних придатні до призову. Загалом дані вже оновили 2,3 млн українців.

Як передає Укрінформ, про це заявив в ефірі Армія TV речник Міноборони України старший лейтенант Дмитро Лазуткін.

«Це важлива інформація, тому що багато заброньованих, багато тих, хто має право на відстрочку. Тобто мільйон і сто тисяч можуть бути мобілізованими і, відповідно, стати до лав Сил оборони», – зазначив Лазуткін.

За його словами, додаток Резерв+ користується популярність серед військовозобов’язаних, призовників та резервістів. Уже близько 2,3 млн українців оновили свої дані, в тому числі через Резерв+ – 1,78 млн українців.

«Зрозуміло, що найближчими днями вони не зможуть допомогти тим військовослужбовцям, які боронять нашу країну, але в перспективі це дуже важливо, бо йдеться про поліпшення військового обліку. Країна має знати, на кого розраховувати під час захисту», – пояснив речник Міноборони.

Як повідомляв Укрінформ, станом на 22 червня у застосунку «Резерв+» свої дані оновили вже 1,7 мільйона українців.

Крім того, в електронному застосунку «Резерв+» з’явився QR-код, який можна пред’явити при перевірці документів представникам ТЦК, поліції та Державної прикордонної служби.

Міноборони Мобілізація ТЦК Застосунок «Резерв+»

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь