Міноборони оновило портал допомоги військовослужбовцям

Міноборони оновило портал допомоги військовослужбовцям 21.06.2024 16:36 Укрінформ Міністерство оборони України та Генеральний штаб Збройних сил України представили оновлений портал «Військовий асистент», який надає підтримку військовослужбовцям.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони.

«Ми постійно збираємо та аналізуємо дані, отримані через форму зворотного зв’язку, щоб удосконалювати наш сервіс. Завдяки цьому ми почали роботу над створенням нового розділу «Допомога діловодам». Команда «Військового асистента» постійно працює над розробкою нових шаблонів документів», – розповів заступник міністра оборони Станіслав Гайдер.

Зазначається, що на сайті turbota.mil.gov.ua користувачі можуть знайти близько 100 стандартизованих рапортів, таких як рапорти на відпустку, грошову допомогу, отримання направлення на ВЛК та інші необхідні документи. Також тут доступні детальні інструкції щодо алгоритму дій у випадку захворювання, травми чи поранення.

«Завдяки зворотному зв’язку за час функціонування оновленого порталу було додано 20 нових документів, створено розділ з часто запитуваними питаннями, покращено пошук по сайту та внесено зміни у довідник пораненого. Тепер військовослужбовці можуть легко залишати скарги та пропозиції через удосконалену форму зворотного зв’язку», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що рапорти доступні у форматах DOC, DOCX та PDF, що дозволяє їх використовувати на різних платформах. Також портал адаптований для роботи на ноутбуках, смартфонах та планшетах.

«З початку квітня сервіс працює в оновленому режимі та продовжує розширювати свій функціонал. Наразі розробники працюють над оновленням дизайну сайту та новим розділом «Допомога діловодам», в якому будуть розміщені важливі накази МОУ та ГШ ЗСУ», – підкреслили в МОУ.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство оборони України запускає новий чатбот «Армія+», створений для надання підтримки військовим, цивільним особам та їхнім сім'ям.

Генштаб Міноборони Технології Військові

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь