Міноборони та Victory Drones запускають проєкт «Техно рекрутинг»

Міноборони та Victory Drones запускають проєкт «Техно рекрутинг» 04.06.2024 17:53 Укрінформ Міністерство оборони України та Victory Drones запускають спільний проєкт "Техно рекрутинг".

Як передає Укрінформ, про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини" заявив уповноважений представник Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

"Мова йде про спільний проєкт Міністерства оборони та Victory Drones. Тобто це колектив, який активно розвиває тему саме безпілотних літальних апаратів – БПЛА різних типів та навчання відповідних операторів, щоб вони могли максимально фахово застосовувати ці БПЛА на полі бою", – сказав Бежевець.

За його словами, Міністерство оборони через мережу своїх рекрутингових центрів буде пропонувати людям, які зацікавляться позиціями операторів БПЛА, долучитися до навчання, яке забезпечує Victory Drones. Також в проєкті є онлайн-навчання з проходженням курсів на Prometheus.

"Це одночасно може проходити сотні тисяч людей. Після того, як вони успішно проходять, з ними контактують, далі йде навчання і онлайн, і офлайн формату. Тобто люди ще й додатково виїжджають фізично та вчаться на полігонах літати кілька тижнів з тим, щоб зрештою після закінчення навчання вони могли долучитися до конкретної військової частини, на конкретну позицію оператора БпЛА і там далі проходити військову службу за контрактом. Зважаючи на наш попередній досвід, скільки людей цікавиться зараз позиціями операторами БпЛА і звертаються до наших центрів, ми бачимо велику перспективу саме в такому додатковому сервісі для людей", – додав представник МОУ.

Він зазначив, що на сьогодні навчання буде відбуватися по чотирьом типам дронів: FPV-дрони, коптери, розвідники "Крила" та бомбери.

Як повідомляв Укрінформ, у Миколаєві відкрився Центр рекрутингу української армії, який має на меті надавати консультаційно-інформаційні послуги щодо служби у Силах оборони, відповідно до бажання й досвіду людей та потреби війська.

Фото: Victory Drones

Міноборони Дрон Рекрутинг

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь