Мінветеранів готує спеціальний мобільний застосунок для учасників бойових дій

Мінветеранів готує спеціальний мобільний застосунок для учасників бойових дій 07.06.2024 16:37 Укрінформ Мінветеранів працює над створенням мобільного застосунку, який дозволить ветеранам скористатися електронними сервісами з отримання інформаційних довідок про послуги, пільги, працевлаштування і програми лояльності.

Про це у Вінниці на третьому Всеукраїнському діалозі «Громади – ветеранам» повідомив в. о. міністра у справах ветеранів Олександр Порхун, передає Укрінформ.

«Ми працюємо над створенням мобільного додатку, який дасть, по-перше, можливість через смартфон, телефон, комп’ютер ветерану зайти і отримати інформаційну довідку про те, що він може отримати від держави. По-друге, чіткий алгоритм дій, – чим він користується і чим може скористуватися», – сказав Порхун.

Також у додатку будуть опції, які забезпечать поєднання заявок ветеран на пошук роботи і пропозиції, куди він може звернутися для працевлаштування.

Окрім того, за допомогою застосунку можна буде дізнатися про програми лояльності за різними напрямками, за якими наразі працює міністерство.

Окрім того, у ході діджиталізації до кінця року у Мінветеранів планують забезпечити «безпаперове» подання на отримання статусу учасника бойових дій і статусу особи з інвалідністю унаслідок війни та статусу члена родини загиблого захисника/захисниці України.

Як повідомлялось, у застосунку «Дія» запрацювала опція оформлення з електронного посвідчення ветерана.

Наразі в Україні кількість ветеранів перевищує мільйон осіб, ще 3,5 млн грн – це члени їхніх родин та сімей загиблих захисників.

Фото: armyinform.com.ua

Мобільний додаток Міністерство у справах ветеранів Діджиталізація

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь