Молдова ще на рік продовжила тимчасовий захист для українських біженців

Молдова ще на рік продовжила тимчасовий захист для українських біженців 29.02.2024 00:35 Укрінформ Уряд Молдови ухвалив рішення продовжити надання тимчасового захисту переміщеним особам з України ще на рік – до 1 березня 2025 року.

Про це передає Укрінформ з посиланням на Генеральний інспекторат з міграції Молдови.

«Переміщеним особам з України, яким було надано тимчасовий захист до 1 березня 2024 року, автоматично продовжується термін дії документа, що посвідчує особу, до 1 березня 2025 року, без необхідності явки до офісів Генерального інспекторату з міграції», – йдеться у повідомленні.

Як наголошується, рішення «є демонстрацією солідарності Молдови з Україною та українським народом». Це зроблено відповідно до рішення Ради ЄС, яким тимчасовий притулок для українців був продовжений до березня 2025 року.

Зазначається, що для громадян, які прибувають з України, тепер потрібно мати при собі дійсний проїзний документ, тобто той, в якого не закінчився термін дії. Для дорослих потрібен один із документів – дійсний національний паспорт для виїзду за кордон, ідентифікаційна карта/посвідчення особи або дійсний внутрішній паспорт.

Водночас дорослі, які в'їхали до Молдови на підставі внутрішнього документа, мають право лише на один виїзд/в'їзд з та до України.

Як повідомляв Укрінформ, уряд Литви продовжив тимчасовий захист для українців на рік – до березня 2025 року. Також продовжено термін, протягом якого від біженців з України не вимагатимуть знання литовської мови для працевлаштування.

Молдова Україна Біженці

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь