Німеччина спонукатиме українців шукати роботу, однак не видворятиме безробітних

Німеччина спонукатиме українців шукати роботу, однак не видворятиме безробітних 24.06.2024 16:38 Укрінформ Німецька влада зацікавлена у працевлаштуванні якнайбільшої частки українських біженців, однак не примушуватиме повертатися тих, хто не працює, з безпекових міркувань.

На цьому наголошувалося на брифінгу представників німецького уряду, передає кореспондент Укрінформу.

«Ми підтримуємо Україну і намагаємося спонукати українців (які знайшли прихисток у ФРН під час війни, – ред.) виходити на роботу та сплачувати податки. Це відповідає інтересам усіх», – наголосив речник федерального уряду Штеффен Гебештрайт.

Своєю чергою офіційний представник МЗС Себастьян Фішер наголосив, що російські війська завдають ударів по всій території Україні, руйнуючи інфраструктуру і намагаючись знеструмити країну.

«Росія веде війну проти всієї України. Тому не уявляю собі, де зараз може бути безпечне місце в Україні», – сказав дипломат.

Зі свого боку речниця МВС Соня Кок навела дані, згідно з якими після 24 лютого 2022 року в Німеччину прибули 226 750 тисяч громадян України – чоловіків призовного віку. Водночас вона уточнила, що «не всі з цих чоловіків є придатними для військової служби». За її словами, питання забезпечення цієї категорії тимчасовими проїзними документами в разі неможливості для них оновити паспорт України вирішується не на федеральному рівні, а перебуває в компетенції федеральних земель.

Раніше глава групи Християнсько-соціального союзу (ХСС) у Бундестазі Александр Добріндт закликав змушувати українських біженців, якщо вони не почнуть працювати в Німеччині, «повертатись у безпечні райони на заході України». Ці слова викликали критику з боку інших політичних сил, зокрема соціал-демократів і «Зелених», які входять у правлячу коаліцію.

Як повідомлялося, Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук на зустрічі з президентом Бундесрату Мануелою Швезіг подякував за прихисток у ФРН понад 1,1 мільйона українців.

Німеччина Працевлаштування Україна Біженці Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь