На дорогах України встановили додаткові радари TruCAM

На дорогах України встановили додаткові радари TruCAM Карта 11.07.2024 07:20 Укрінформ Прилади для вимірювання швидкості руху TruCAM встановлені ще на 17 ділянках автодоріг України.

Про це Патрульна поліція повідомила в Телеграмі, передає Укрінформ.

Загалом на дорогах України працюватимуть 160 приладів TruCAM. Вимірювання здійснюватиметься на 295 ділянках автодоріг.

Радари TruCAM патрульні використовують разом із камерами автоматичної фіксації. Поєднання таких методів вимірювання забезпечує більшу ефективність контролю за швидкістю руху.

Як зазначається, місце встановлення пристроїв визначають відповідно до стану аварійності доріг та концентрації автопригод, що стаються внаслідок порушення водіями чинних обмежень швидкості руху.

На Донеччині та Луганщині прилади контролю за вимірюванням швидкісного режиму транспортних засобів тимчасово не використовуються. У Запорізькій, Миколаївській, Сумській, Харківській та Херсонській областях їх застосовують на окремих ділянках доріг.

Про використання приладів вимірювання швидкості попереджають відповідні дорожні знаки, нагадують у Патрульній поліції. Окрім того, у місцях фіксації порушень стоятиме службовий автомобіль з увімкненими синіми проблисковими маячками.

Як повідомляв Укрінформ, за даними Департаменту патрульної поліції, причиною понад 41% усіх ДТП є перевищення дозволеної швидкості руху.

Дороги ДТП Транспорт Патрульні Радар

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь