На Львівщині помер зв’язковий УПА Василь Хомин

На Львівщині помер зв’язковий УПА Василь Хомин 07.06.2024 17:05 Укрінформ На 91-му році життя відійшов у вічність колишній зв’язковий Української повстанської армії Василь Хомин.

Про це у Фейсбуці повідомила Бориславська міська рада, передає Укрінформ.

«З сумом повідомляємо, що відійшов у вічність Василь Хомин – колишній зв’язковий УПА, член Бориславської станиці ОУН-УПА ім. Нечая та Всеукраїнського братства ОУН-УПА імені генерала Романа Шухевича. Як учасник визвольних змагань, який своє життя присвятив боротьбі за свободу України, пан Василь дуже мріяв про перемогу України у цій війні. Саме це бажання він загадував у свій 90-річний ювілей, який відзначив цьогоріч у лютому», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Василь Хомин народився в селі Залокоть у 1934 році. Виховувався у релігійній сім'ї: один його дідусь був дяком у церкві, інший – провізором храму. В одній із книг про Борислав описано яскраві спогади про те, як він ще малим хлопчиком потрапив до повстанців, як спочатку носив їм їжу, а згодом – сидів у засідках.

В міськраді інформують, що парастас за упокій Василя Хомина відбудеться сьогодні, 7 червня, о 18:00 за адресою: вул. Тустановицька, 138-к. Похорон – завтра, 8 червня.

Як повідомляв Укрінформ, 14 квітня на Прикарпатті на 99-му році життя померла учасниця УПА Наталія Сеньковська.

Смерть УПА

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь