На проєкт «Фахівець із супроводу ветеранів війни» виділені ₴3,2 мільярда – Порхун

На проєкт «Фахівець із супроводу ветеранів війни» виділені ₴3,2 мільярда – Порхун 28.05.2024 01:29 Укрінформ На оновлений проєкт «Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб» у державному бюджеті закладені ₴3,2 мільярда.

Про це сказав виконувач обовʼязків міністра у справах ветеранів Олександр Порхун у коментарі Укрінформу.

"На цей проєкт закладені ₴3,2 мільярда державних коштів", – сказав Порхун.

Він зазначив, що Мінветеранів провело переоцінку експериментального проєкту "Помічник ветерана", усунуло недоліки, і тепер напрацьовується проєкт “Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб”.

"Створена і запущена вже професія в нашій державі – фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. Наразі проєкт постанови перебуває на зовнішньому погодженні, ми напрацьовуємо стандарти", – підкреслив в.о. міністра.

Він висловив сподівання, що у найближчому майбутньому проєкт “Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб” запуститься.

Як повідомлялося, реалізація експериментального проєкту щодо запровадження інституту помічника ветерана в системі переходу від військової служби до цивільного життя завершена 31 грудня 2023 року. Замість цього розроблено професійний стандарт “Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб”.

Уряд Ветерани війни Міністерство у справах ветеранів Помічник ветерана

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь