На травневі виплати переселенцям спрямували ₴3,2 мільярда – Мінреінтеграції

На травневі виплати переселенцям спрямували ₴3,2 мільярда – Мінреінтеграції 07.06.2024 00:18 Укрінформ У травні на виплату щомісячної державної допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб, що становить 3 тис. грн особам з інвалідністю та дітям і 2 тис. грн усім іншим, було спрямовано 3,2 млрд грн.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

У Мінреінтеграції зауважили, що це питання розглядалося на засіданні Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб під головуванням віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

Таким чином, за травень державну допомогу на проживання отримали понад мільйон внутрішньо переміщених осіб на суму 3,2 млрд грн.

У Мінреінтеграції зауважили, що кількість ВПО, які отримають виплату, збільшиться, адже деякі заяви на продовження виплат перебувають в обробці.

Як повідомлялося, від початку 2024 року вже профінансовані виплати внутрішньо переміщеним особам на загальну суму 19,2 млрд грн.

Фото: НБУ

Переселенці Гроші допомога Мінреінтеграції

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь