Нацполіція: Інформація про винагороду за дані про ухилянтів – російська ІПСО

Нацполіція: Інформація про винагороду за дані про ухилянтів – російська ІПСО 10.06.2024 16:57 Укрінформ Інформація про те, що в Україні військова поліція нібито пропонує громадянам винагороду за співпрацю у виявленні ухилянтів, є ворожою ІПСО.

Про це попереджають Департамент кіберполіції Нацполіції України та Центр протидії дезінформації при РНБО України, передає Укрінформ.

«Останніми днями мережею поширюється інформація, що нібито «військова поліція» пропонує українським громадянам винагороду за співпрацю у виявленні ухилянтів. Ці повідомлення надходять від імені нібито Національної поліції України. Наголошуємо, що ця інформація не відповідає дійсності», – заявили у НПУ.

У кіберполіції поінформували, що Нацполіція жодних подібних оповіщень не робила і що в Україні не існує «військової поліції».

«Такі повідомлення є елементом російської інформаційно-психологічної операції (ІПСО) і спрямовані на дестабілізацію ситуації в країні та створення напруженості серед громадян», – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці закликали громадян не телефонувати за номерами, вказаними у цих повідомленнях, і не переходити за посиланнями від невідомих джерел.

Зазначається, що при цьому для надання ваги своїм ІПСО РФ може використовувати реальні номери телефонів органів держвлади.

«Тому кіберполіція нагадує про важливість перевірки достовірності фактів, інформації та тверджень, які поширюються різними каналами комунікації. Також рекомендуємо отримувати інформацію з офіційних джерел. Будьте пильні та обачні», – заявили у поліції.

Як повідомлялося, чутки щодо «мінування» берегів Тиси є ворожою ІПСО.

Нагорода Поліція ІПСО Ухилянти

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь