Нацполіція отримала від Франції обладнання, яке допоможе у боротьбі з торгівлею людьми

Нацполіція отримала від Франції обладнання, яке допоможе у боротьбі з торгівлею людьми Фото 07.06.2024 01:41 Укрінформ Правоохоронці із Франції передали українським колегам пристрої Cellebrite, які допоможуть у боротьбі з торгівлею людьми і протиправною легалізацією іноземців.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Національна поліція України.

Під зустрічі зі співробітниками Департаменту міграційної поліції правоохоронці з Франції передали два комплекти пристроїв Cellebrite для вилучення і збору даних з мобільних телефонів. Вони допоможуть правоохоронцям у боротьбі з торгівлею людьми, контрабандою мігрантів, протиправною легалізацією іноземців та сексуальною експлуатацією дітей в інтернеті.

До складу французької делегації увійшли аташе з правоохоронних питань Жан-Марк Шамбон і керівник офісу зв'язку Франції у Європолі Бенджамін Буле.

Національну поліцію України представляли начальник Департаменту міграційної поліції Сергій Шайхет, начальник 3-го управління цього ж підрозділу Юрій Ганущак і т.в.о. начальника Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Віталій Касап.

Сторони обговорили подальші кроки співпраці та запевнили одна одну у всебічній підтримці

Представники Нацполіції подякували французьким колегам за посильну допомогу, особливо в час, коли Україна відстоює незалежність і поліцейські докладають максимальних зусиль задля того, щоби бути корисними своїй державі та її громадянам.

Як повідомляв Укрінформ, українські та шведські правоохоронці обговорили можливість передачі Україні геосканувального приладу для пошуку тіл, який допоможе в розслідуванні воєнних злочинів Росії.

Фото: Національна поліція України

Франція Мігранти Поліція Торгівля людьми

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь