Нацрада продовжила на 10 років ліцензії телеканалам «Перший» і «Суспільне Донбас»

Нацрада продовжила на 10 років ліцензії телеканалам «Перший» і «Суспільне Донбас» 07.03.2024 20:13 Укрінформ Нацрада з питань телебачення і радіомовлення продовжила на 10 років ліцензії двом каналам НСТУ – "Першому" і "Суспільне Донбас", а телеканалу "К1" анулювала аналогову ліцензію.

Відповідні рішення медіарегулятор ухвалив на своєму засіданні 7 березня, передає Укрінформ.

Так, ще на 10 років регулятор продовжив строк дії ліцензій двом каналам АТ «НСТУ» – «Перший» (мовлення в АРК, Донецькій, Луганській і Херсонській областях) та «Суспільне Донбас» (мовлення в Донецькій, Луганській і Харківській областях), а також одній місцевій компанії – ПП Радіокомпанії «Карітас-Едегем» (позивні «НЕОрадіо»), що мовить у Червонограді на Львівщині на частоті 100,5 МГц.

Водночас медіарегулятор анулював аналогову ліцензію телеканалу "К1" від ТОВ «Телерадіоорганізація «Мульті медіа сервіс», що мовив на 47 ТВК у Донецьку та Луганську.

Як повідомляв Укрінформ, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зареєструвала 91 нове друковане видання, серед яких 58 газет, 28 журналів, два наукові збірники, один збірник, бюлетень і спільний українсько-румунський науковий журнал.

Ліцензія НСТУ Суспільне мовлення UA:Перший Радіо і ТБ Нацрада

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь