О 12:00 – пресконференція про кадровий резерв на деокуповані території

О 12:00 – пресконференція про кадровий резерв на деокуповані території Медіацентр Україна – Укрінформ 05.03.2024 11:45 Укрінформ 5 березня о 12:00 – пресконференція на тему: “В Україні розпочинається проєкт з підготовки управлінської ланки для деокупованих територій”.

Організатори: Медіацентр Україна – Укрінформ.

Спікери: Таміла Ташева – постійна представниця Президента України в АР Крим; Ірина Тихомирова – президент Бізнес-школи МІМ.

 Питання до обговорення:

  • Чому бізнес-освіта стає невід’ємним елементом знань для управлінців на державних посадах?

  • Підготовка майбутніх керівників, що представлятимуть державу та вектор реінтеграційної політики.

  • Які управлінські та суспільні виклики виявила деокупація частини територій у 2022 році? Як це впливає на підготовку кадрового резерву?

  • Хто і на яких умовах може претендувати на участь у програмі та як подати заявку?

Чому це важливо?

Нинішні окуповані території після повернення під контроль України потребуватимуть десятки тисяч державних управлінців. Потреба одного лише Криму становитиме не менш як 50 тисяч фахівців. 

В Україні розпочинається проєкт з підготовки управлінської ланки для деокупованих територій. Близько сотні претендентів на державні посади на майбутніх деокупованих територіях у квітні розпочнуть навчання на Reintegration Management Program. Програма ініційована Представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим, реалізується Бізнес-школою МІМ за підтримки Офісу Президента України та проєкту "Зміцнення громадської довіри (UCBI)" Агентства США з міжнародного розвитку USAID. 

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Дивіться на YouTube-каналі Укрінформу.

Деокупація Окупація Криму Держслужба Таміла Ташева

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь