Об 11:00 – пресконференція родичів військових 57-ї мотопіхотної бригади

Об 11:00 – пресконференція родичів військових 57-ї мотопіхотної бригади Медіацентр Україна – Укрінформ 29.05.2024 10:45 Укрінформ 29 травня об 11:00 – пресконференція на тему: «Як знайти зниклих безвісти і повернути додому полонених: говорять рідні військових 57-ї бригади». 

Організатори: Медіацентр Україна – Укрінформ, Медійна ініціатива за права людини.

Спікери: Марія Климик – журналістка МІПЛ, авторка матеріалу «Зниклі безвісти з 57-ї бригади: важкі бої, загибель, полон і пошук»; Олена Завальна – донька Олега Ходака, зниклого безвісти під час боїв за Богданівку Донецької області; Марія Плаксій –  представниця ініціативної групи ГО «Знайти і повернути. 57/34», сестра звільненого з полону в січні 2024 року;  Лілія Лук'янюк – представниця ГО «Дружини полонених у Тошківці»;  Валентин Заболотний –  заступник командира з морально-психологічного забезпечення, 57 ОМПБр.

Чому це важливо? 

Під час пресконференції спікери проінформують про те, скільки українців зникли безвісти, як і де родини шукають своїх рідних-військових, яку роль у цьому процесі відіграє військове командування, держава, МКЧХ та інші міжнародні організації.

Напередодні МІПЛ вивчила обставин зникнення безвісти, потрапляння в полон та загибелі воїнів кількох підрозділів, зокрема 57-ї окремої мотопіхотної бригади. У квітні-червні 2022 року її бійці брали участь у запеклих боях у районі Новотошківського і Тошківки в Сєвєродонецькому районі Луганської області, а пізніше в обороні Херсонщини і Донецької області.  Команда МІПЛ поспілкувалася з родичами зниклих безвісти та загиблих військовий, а також із бійцями — безпосередніми учасниками тих подій.

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Дивіться на YouTube-каналі Укрінформу.

Військові Полонені Зниклі безвісти Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь