Одеського хірурга посмертно нагородили орденом – провів близько 10 тисяч операцій на фронті

Одеського хірурга посмертно нагородили орденом – провів близько 10 тисяч операцій на фронті 27.02.2024 16:38 Укрінформ Хірурга Одеської міської клінічної лікарні №11 Олександра Пилипенка посмертно нагородили орденом Данила Галицького.

Про це в Телеграмі повідомляє Одеська міськрада, передає Укрінформ.

«Указом Президента України за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Олександра Сергійовича Пилипенка нагороджено орденом Данила Галицького (посмертно)», – йдеться у дописі.

В мерії розказали, що хірург Олександр Пилипенко 28 років працював в міській клінічній лікарні №11. На початку повномасштабної війни він пішов на фронт добровольцем. На фронті Пилипенко провів близько 10 000 хірургічних операцій, сам отримав численні контузії та пережив інсульт. Після реабілітації він повернувся до зони бойових дій.

«Під час чергової евакуації поранених серце лікаря не витримало», – додали в міськраді.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський нагородив медаллю «За врятоване життя» одеського комунальника Валерія Лукашова, який рятував дітей з палаючого будинку.

Одеса Війна хірург Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь