Оновлений застосунок «Повітряна тривога» попереджатиме про небезпеку у конкретному регіоні

Оновлений застосунок «Повітряна тривога» попереджатиме про небезпеку у конкретному регіоні 29.02.2024 09:59 Укрінформ Оновлений застосунок «Повітряна тривога» передаватиме попередження про підвищену небезпеку у конкретному регіоні.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» сказав речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Фахівцями Повітряних сил разом з розробниками додатку «Повітряна тривога» вдалось розробити алгоритм, який дозволить отримувати інформацію щодо регіону, де ви перебуваєте. Тобто ви забиваєте в додаток свій регіон – і у вас з’являється додаткова інформація щодо підвищеної тривоги, коли входить у повітряний простір певний об'єкт», – сказав Ігнат.

За його словами, у новій версії застосунку під час тривоги буде надходити додаткове сповіщення про наближення ракети чи безпілотника. Утім, не слід розраховувати на це як на панацею, бо якщо летить балістична ракета, така інформація не завжди завчасно може з’явитись у застосунку, застеріг Ігнат.

Інформацію про всі види небезпеки передають чергові цивільного захисту в обласних військових адміністраціях, розповів речник ПС.

Він зазначив, що розробники застосунку також додали можливість налаштування гучності сповіщення про підвищену небезпеку.

Щоб отримувати додаткові сповіщення про загрозу, користувачам необхідно оновити застосунок.

Як повідомлялось, на початку лютого у застосунок додали можливість отримувати сповіщення від ОВА щодо стихійні лих та інструкції з подальших дій у таких ситуаціях.

Мобільний додаток Повітряна тривога Єдині новини Ігнат

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь