Переможці чемпіонату бригад екстреної медичної допомоги отримають «швидку»

Переможці чемпіонату бригад екстреної медичної допомоги отримають «швидку» Фото 24.05.2024 17:39 Укрінформ В Україні відбувся 10-й чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги, в якому взяли участь 26 команд.

В Україні відбувся 10-й чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги. Участь у ньому взяли 26 команд – представників обласних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Переможцем стала бригада Волинського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Про це у Телеграмі повідомила дружина Президента України Олена Зеленська, яка відвідала чемпіонат, передає Укрінформ.

«За результатами сьогоднішніх змагань команда-переможниця – бригада Волинського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – отримує від нас іще один такий автомобіль», – розповіла Олена Зеленська.

Вона також зазначила, що наші медики – на передовій захисту так само, як і військові.

«Вони – ще й рятівники самих військових. І щодня ризикують життям, бо Росія свідомо цілить по лікарях – із початку повномасштабного вторгнення загинули 42 й поранені 63 працівники екстреної медичної допомоги. 164 автівки «швидкої» пошкоджено, а 261 – знищено», – розповіла Олена Зеленська.

За її словами, під час Саміту перших леді та джентльменів 2022 року вдалося зібрати кошти на 92 автомобілі. Фундація Олени Зеленської також намагається відновити парк українських «швидких».

10-й чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги / Фото: Телеграм Олени Зеленської

«Ми вже передали МОЗ 50 автівок, придбаних із допомогою закордонних партнерів Фундації», – зазначила перша леді.

Вона подякувала медикам за врятовані життя й додала, що хочеться зробити все можливе, щоб у людей, які щодня приходять на допомогу, було все необхідне і для пацієнтів, і для їхньої власної безпеки.

Як повідомляв Укрінформ, у грудні минулого року Всесвітня організація охорони здоров’я спільно з урядом Німеччини передали 20 автомобілів невідкладної допомоги Міністерству охорони здоров’я України.

Медики Швидка Олена Зеленська

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь