Питання відстрочки від мобілізації для людей з інвалідністю й аспірантів буде врегульоване – Арахамія

Питання відстрочки від мобілізації для людей з інвалідністю й аспірантів буде врегульоване – Арахамія 10.03.2024 18:10 Укрінформ Голова парламентської фракції "Слуги народу" Давид Арахамія заявив, що питання відстрочки від мобілізації для людей з І, ІІ та ІІІ групою інвалідності та аспірантів буде врегульовано.

Про це він написав у Телеграмі, передає Укрінформ.

"Хочу повторити ще раз для тих, хто знову розганяє "зраду": питання про І, ІІ та ІІІ групи людей з інвалідністю буде врегульовано. У чинному законодавстві передбачений один доглядач на одну особу з інвалідністю за її вибором. Тільки так. І мова не про "постійний догляд", а просто про догляд", – зазначив Арахамія.

Він наголосив, що наступного тижня почнеться розгляд поправок.

"Цю правку ми будемо відстоювати. Те саме стосується і аспірантів. Як і було обіцяно, незалежно від форми навчання, буде врегульовано питання надання їм відстрочки від мобілізації", – наголосив Арахамія.

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» (№10449).

Інвалідність Мобілізація Закон Арахамія

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь