Поліція отримала від партнерів автомобілі для груп із протидії домашньому насильству

Поліція отримала від партнерів автомобілі для груп із протидії домашньому насильству Фото 01.05.2024 15:50 Укрінформ Національна поліція України отримала 13 автомобілів для мобільних груп із протидії домашньому насильству. Техніка передана за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення та французького фінансування.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Машини надані в межах пілотного проєкту, який діятиме в Сумській та Дніпропетровській областях. Вони укомплектовані необхідною технікою, зокрема сонячними батареями, для надання допомоги в найвіддаленіших населених пунктах.

За словами заступника міністра внутрішніх справ Катерини Павліченко, в Україні через втрату близьких, житла і роботи прогнозується збільшення домашнього насильства на 30%. «Тому ми посилюємо підрозділи Національної поліції і зосереджуємося саме на розбудові секторів протидії домашньому насильству і мобільних груп реагування на домашнє насильство в обласних підрозділах Національної поліції», – наголосила вона.

Пакет допомоги Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні включає автомобілі та тренінги із реагування на домашнє і гендерно зумовлене насильство для 160 поліцейських. Допомогу профінансувало посольство Франції в Україні.

«Було б помилкою розрізняти підтримку фронту й українського суспільства, тому що це суспільство є серцем спротиву українського народу. Потрібно займатися обома напрямками одночасно. Це те, чим ми керуємося», – заявив посол Франції в Україні Гаель Весьєр.

Надзвичайний і Повноважний посол Франції передав МВС позашляховики / Фото: Володимир Тарасов, Укрінформ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь