Поліція розслідує 70 кримінальних справ щодо скоєних військовими РФ злочинів проти медійників

Поліція розслідує 70 кримінальних справ щодо скоєних військовими РФ злочинів проти медійників 06.06.2024 11:55 Укрінформ Національна поліція України розслідує 70 кримінальних проваджень щодо злочинів стосовно медійників, яких було вбито, поранено чи викрадено військовими РФ, а також щодо тих, які вважаються безвісти зниклими.

На цьому наголошується у дописі у Телеграм-каналі НПУ з нагоди Дня журналіста, передає Укрінформ.

"Багато з представників медіа є свідками страшних руйнувань людських життів через атаки Росії, але також і самі стають постраждалими. Нацполіцією розслідується 70 кримінальних проваджень за фактами злочинів стосовно представників медіа, яких було вбито, поранено чи викрадено військовими РФ, а також тих, хто вважається безвісти зниклими", – йдеться у повідомленні.

За даними НПУ, від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україні загинули щонайменше 79 медійників, частина з них – ті, хто долучилися до лав ЗСУ.

"Саме завдяки журналістам всі можуть бачити жахіття війни, увесь світ може знати, що насправді відбувається в Україні. Часом у дуже небезпечних умовах, в тому числі під ворожими обстрілами, але журналісти міцно тримають в руках свої камери, мікрофони та фотоапарати. Вірні своєму покликанню, невтомно відстоюють правду в запеклій інформаційній війні з ворогом. Ви впливаєте на голос України у світі. Ми дякуємо за ваш щоденний внесок у Перемогу! Ви важливі та цінні", – наголосили у НПУ.

Як повідомлялося, День журналіста відзначається в Україні 6 червня.

Україна Журналіст Росія Війна Медіа Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь