Президент підписав укази про призначення понад 200 суддів

Президент підписав укази про призначення понад 200 суддів 04.07.2024 17:20 Укрінформ Президент Володимир Зеленський підписав низку указів про призначення суддів.

Тексти документів оприлюднені на сайті глави держави, передає Укрінформ.

Зокрема, Президент призначив на посади у місцевих загальних судах 200 суддів.

Окрім того, призначено сімох суддів на посади в місцевих адміністративних судах, ще шістьох – на посади у місцевих господарських судах.

Крім того, Павла Пархоменка призначено на посаду судді Верховного Суду у Касаційний цивільний суд.

Окремими указами Президент призначив суддів на посади в господарських та адміністративних судах у низці областей. Зокрема, Оксану Приходько – суддею Житомирського окружного адміністративного суду, Євгена Саса – суддею Київського окружного адміністративного суду, Людмилу Ільєву – суддею господарського суду Миколаївської області, Миколу Юзьківа – суддею Тернопільського окружного адмінсуду, Олега Виноградського – суддею господарського суду Вінницької області, Вікторію Юрченко – суддею господарського суду Харківської області, Марію Садову – на посаду судді Харківського окружного адміністративного суду, та ін.

Як повідомлялося, у травні Президент підписав низку указів про призначення суддів на посади у місцевих загальних, господарських та адміністративних судах, а також в обласних господарських судах.

Фото: ОП

Президент Суд Судді Верховний Суд Зеленський

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь