Президент вручив нагороди з нагоди Дня Конституції

Президент вручив нагороди з нагоди Дня Конституції Фото, відео 28.06.2024 19:42 Укрінформ Президент України Володимир Зеленський 28 червня відзначив державними нагородами з нагоди Дня Конституції України воїнів, їх рідних, представників різних професій.

Про це глава Української держави повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Відзначив державними нагородами з нагоди Дня Конституції України наших воїнів, рідних наших воїнів, представників різних професій. Українці захищають і захистять свою державу. Ми обовʼязково виженемо окупанта з нашої землі й обовʼязково забезпечимо гарантіями право на життя для українських дітей. І все це – не подарунок, а заслуга. Заслуга саме таких людей, які нашу державу, нашу незалежність захищають реально. Своєю рішучістю. Своїми діями. Своїм життям», – сказав Зеленський.

Відео: Офіс Президента

З нагоди Дня Конституції Володимир Зеленський також відзначив державними нагородами ще 78 громадян України та 60 українцям присвоїв почесні звання.

Відповідний указ 383/2024 від 28 червня оприлюднений на сайті глави держави.

Нагороди та звання призначені за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, сумлінне виконання професійного обов’язку.

Зокрема, громадяни України були нагороджені орденами князя Ярослава Мудрого, "За заслуги", "За мужність", княгині Ольги та медаллю "За працю і звитягу".

Також двох волонтерів нагородили відзнакою Президента України "Золоте серце".

Володимир Зеленський вручив державні нагороди з нагоди Дня Конституції / Фото: Facebook/Володимир Зеленський

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь