Президент зустрівся зі звільненим з російського полону Наріманом Джелялом

Президент зустрівся зі звільненим з російського полону Наріманом Джелялом Відео 29.06.2024 16:44 Укрінформ Президент України зустрівся зі звільненим з російського полону заступником голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріманом Джелялом, якого окупанти утримували в неволі з 2021 року.

Про це Володимир Зеленский повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«З полону Наріман надсилав листи, і в одному з них він написав: «Ми боремося не тільки за цілісність територій, але й за єдність нашого суспільства, нашої прекрасної, сильної нації». Важливі слова, які нагадують, що в єдності, усі разом ми можемо досягти навіть найскладніших результатів та обов’язково повернемо безпеку всім нашим людям і мир Україні. Дякую кожному, хто допомагає. Дякую Наріману за цю зустріч! Дякую за силу!», – написав Зеленський.

Як повідомлялося, Україна повернула з російського полону ще 10 українських громадян, серед яких: заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял, цивільні громадяни Олена Пех та Валерій Матюшенко, які були в полоні ще з 2017–2018 років, священники Української греко-католицької церкви, захоплені в Бердянську за опір окупантам, Богдан Гелета та Іван Левицький та пʼятеро цивільних, які були захоплені на території Білорусі та позбавлені свободи: Микола Швець, Наталія Захаренко, Павло Купрієнко, Людмила Гончаренко та Катерина Брюханова.

Фото: ОП

Зеленський Наріман Джелялов

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь