Прощання з військовим фотографом Арсеном Федосенком пройде у Києві 13 червня

Прощання з військовим фотографом Арсеном Федосенком пройде у Києві 13 червня 11.06.2024 20:40 Укрінформ Прощання з військовим фотографом Арсеном Федосенком, який нещодавно загинув на Харківщині внаслідок важкого поранення від влучання КАБу, пройде у столиці у четвер, 13 червня.

Про це у Фейсбуці поінформувала його дружина Анна Кирій, передає Укрінформ.

"Прошу кожного, хто хоче вшанувати Героя, – приходьте на прощання в четвер, 13 червня. О 12.00 буде відспівування в Михайлівському соборі. Проведіть з нами цей день. Ми все організуємо так, щоби кожен міг висловитись про нього. Для Арсена це дуже важливо. І для мене також", – зазначила вона.

За її словами, Федосенко мобілізувався в березні 2022 року.

"Ми разом два тижні стояли в чергах під Печерським військкоматом в березневий мороз. Він точно знав де має бути в найскладніший для країни час. Ні на кого не перекладав відповідальність. Мав цінність, виборював її та захищав. Тихо, впевнено, самостійно, з гідністю. Україна і українське були для нього найвищою цінністю", – заявила жінка.

Кирій поінформувала, що до останнього вірила, що такої сили любов, яка була у них, здатна на диво його одужання, "але поранення було надто важким. І це єдиний виклик, з яким ми не впорались…".

Вона подякувала кожному ЗМІ та кожній людині, хто написав про її чоловіка прекрасні слова.

"Пишіть ще. Будь ласка. Він був би дуже щасливий цьому. І мене ваші слова про нього сильно підтримують. Я хочу, щоб Арсена знали якомога більше людей", – написала дружина фотографа.

Як повідомлялося, на Харківщині внаслідок важкого поранення від влучання КАБу загинув військовий фотограф Арсен Федосенко.

Прощання Загибель Київ Фотограф

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь