Ракетний удар по Києву: під завалами багатоповерхівки може бути ще одна дитина

Ракетний удар по Києву: під завалами багатоповерхівки може бути ще одна дитина 09.07.2024 15:29 Укрінформ Ще одна дитина, ймовірно, може знаходитися під завалами багатоповерхівки у Києві, яка була зруйнована російським ракетним обстрілом 8 липня.

Про це в ефірі марафону «Єдині новини» повідомила уповноважена Президента з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук, передає Укрінформ.

«Відбулося особливе скликання засідання Ради Безпеки ООН, де ми змогли презентувати те, що відбулося учора, розказати про удар, який був скоєний не лише по «Охматдиту», а й по житловому будинку, в якому був зруйнований цілий під’їзд, де, власне, загинули аж четверо дітей і ще одна дитина ймовірно може знаходитися під завалами. Світ має про це знати», – розповіла Герасимчук.

У Шевченківському районі Києва є влучання у будинок, зруйнований під’їзд / Фото: Кирило Чуботін, Укрінформ

Вона підкреслила, що мова не йде ні про які уламки. «Мова йде про цілеспрямований удар російською ракетою. Росіяни роблять усе, що планують. Це чітко сплановані дії, всі вони терористичні, антигуманні», – підкреслила Герасимчук.

Як повідомлялося, унаслідок російського ракетного обстрілу України 8 липня загинули 42 людей, серед них четверо дітей, рятувальна операція триває.

Діти Війна Київ Дар’я Герасимчук Війна з Росією Ракетна атака

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь